Gondolatok az antikváriumban
Itt vagyok egy papír illatú antikváriumban. A polcon egy gyönyörű Károly biblia szép fekete kötésben. Mellette egy St. James kiadás angolul. Kicsit távolabb egy korán zöld kötésben, a közelben egy héber nyelvű könyv, amit nem nyomtattak, hanem a lapokból kivágták a betűk körvonalát. Vajon a jobb, vagy a bal oldali lapon kell olvasni? Ezt a hozzáértőkre hagyom. Ezt a nyelvet […]
Bővebben →