ELMŰ-ÉMÁSZ, én így szeretlek!
2016 május harmadik napján a délutáni órákban nagy valószínűséggel gond lehetett Szigethalmon az elektromos szolgáltatással, mivel levelet írtam az ELMŰ-ÉMÁSZ energiaszolgáltatónak, tájékoztatást kérve. Mivel általában 30 napig simán tudnak ücsörögni a válaszon, el is feledkeztem erről a levélről, elkönyveltem magamban, hogy ez van, még válaszolni sem tudnak… És ma levelet kaptam tőlük, melyben mellékletként csatolták a levelemet PDF formátumban, és […]
Bővebben →