Október 2. – népszavazás
Nem próbálok meg senkit megtéríteni, és rávenni arra, hogy hogy szavazzon. Nem akarok rávenni arra sem senkit, hogy menjen el szavazni, és hogy érvényes szavazatot adjon le. Azt kérem, hogy az elmúlt időszakot teljesen politika mentesen gondoljuk végig, tegyük félre a fidesz/kdnp és orbánutálatunkat, és gondoljuk végig, mi a jó nekünk, Magyaroknak. Az, hogy Brüsszelben döntenek arról, hogy mi Magyarok […]
Bővebben →