Ő is Liberális?

Fáki Lászlóval folytatjuk az ő is liberális “rovatunkat”. Fáki László, az egykori postásból, tanárból lett polgármester 1994-óta vezeti Szigethalom önkormányzatát. Politikai pályafutását az SZDSZ-ben kezdte, melynek színeiben a Pest Megyei Közgyűlésnek is tagja volt.

 

A városért végzett tevékenységét nehéz objektíven megítélni, mert nincsen kihez viszonyítani. A legtöbb lakos a településünkre költözésének idején az ő nevével találkozott, azóta is vele kezdődik városunk névsora. Az SZDSZ „nagyhalála” óta, illetve a liberális értékrend lejáratása óta ő sem szívesen dicsekszik beállítottságával.

Azért az alábbi idézet kikívánkozik belőlem, ami vele kapcsolatban elbizonytalanít:
„- Laci, egy liberális ember nem mondja más véleményére, hogy hülyeség.
– Akkor nem vagyok liberális, de kibaxlak a picsxba.”

Tóth Csaba

Szólj hozzá!

Ne feledd,a hozzászólásodért te vagy a felelős!